Меню
До списку новин

У другій черзі в першому будинку триває монтаж інженерних мереж водопостачання

18 квітня 2025

Будівництво другої черги ЖК «Компаньйон» активно просувається – на об’єкті тривають внутрішні та зовнішні роботи в усіх трьох будинках.

У першому будинку завершено штукатурні роботи на цокольному поверсі. Також розпочато монтаж інженерних мереж водопостачання та системи опалення на цьому рівні.

У другому будинку добігають завершення штукатурні роботи та роботи з влаштування чистових стяжок на цокольному поверсі.

У третьому будинку триває благоустрій прибудинкової території. Окрім того, розпочато встановлення вхідних дверей до апартаментів і комірок на цокольному поверсі.

Раніше у другій черзі вже було підключено дахову котельню до газопостачання, що стало ключовим етапом для забезпечення стабільного теплопостачання в майбутньому.

Детальніше про перебіг будівництва та умови придбання квартир у ЖК «Компаньйон» – у відділі продажу. Контакти доступні за посиланням.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Підпишіться на новини та акції
Дякуємо, що підписались на нашу розсилку!
Забудовники

ТОВ «Компаньйон-С»

ТОВ «Комерцбуд-С»

Приєднуйтеся до наших соцмереж
Зв’яжіться з нами зручним способом
(032) 294-96-64
Зворотній зв'язок
Курс валют станом на 4/19/2025 становить 41.19 грн.
Відділи продажу
Львів, вул. Богдана Хмельницького, 116
© 2025  Компаньйон. Всі права захищено.Політика конфіденційності
Зроблено у WEZOM
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.